IMGP9309Jestem psychologiem i psychoterapeutą, ukończyłam 4-letnie Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie i otrzymałam DYPLOM (kliknij, aby zobaczyć dokument)
 
Z wykształcenia jestem psychologiem, tytuł magistra uzyskałam w 1997 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 2021 roku ukończyłam czteroletnie Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej i Systemowej w Krakowie, którego program jest zgodny z wymogami Polskiej Rady Psychoterapii. Jestem również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej i Systemowej. Doświadczenie zawodowe zdobywałam prowadząc indywidualne sesje psychoterapii dla dorosłych, rodzin i młodzieży w cieszyńskim Stowarzyszeniu Pomocy Wzajemnej „Być Razem” oraz na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych w Ośrodku „Tulipan” w Ustroniu, gdzie pracuję do chwili obecnej prowadząc terapię grupową i indywidualną. Od 2017 roku prowadzę grupę rozwoju i wsparcia dla osób uzależnionych od alkoholu. Cyklicznie prowadzę również warsztaty rozwoju i wsparcia dla rodziców.
Ukończyłam wiele szkoleń, m.in.: Integratywną Systemową Psychoterapię Krótkoterminową, Psychoterapię Zaburzeń Depresyjnych, Psychoterapię Zaburzeń Lękowych i Posttraumatycznych, DSM IV TR i nowości w DSM V- szkolenie z diagnozy klinicznej, Hipnozę Kliniczną I i II stopień, Terapię Par oraz szkolenia z zakresu interwencji kryzysowej.
Moją pracę poddaję stałej superwizji u certyfikowanych superwizorów. Stale podnoszę swoje kompetencje i kwalifikacje zawodowe, będąc uczestnikiem wielu kursów i warsztatów.

 GABINET (stacjonarny); adres: Cieszyn, ul. Wojciecha Korfantego 30

KONTAKT:     11169607 20119139Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  11169607 201191399 +48 502 236 607

OPINIE KLIENTÓW: ⭐⭐⭐⭐⭐ 4 pozytywne opinie

 UMÓW E-WIZYTĘ U TEGO TERAPEUTY

130.00 PLN +48 502 236 607

234

 

KLIKNIJ TUTAJ, jeżeli chcesz przeczytać więcej na temat terapii indywidualnej 

 

  • Jak umówić się na pierwsze spotkanie indywidualne? +

    Rezerwowanie wizyt nie wymaga zakładania konta, ani rejestracji w serwisie, jest bardzo proste. Najedź kursorem na UMÓW WIZYTĘ i wybierz psychoterapeutę. Następnie kliknij w odpowiednie pole, aby wybrać rodzaj terapii, termin, dogodną dla siebie godzinę wizyty oraz komunikator. Po kliknięciu ZAREZERWUJ TERAZ, postępuj zgodnie z instrukcją. Jeżeli rezerwujesz dodatkowe terminy, poproś terapeutę o KOD RABATOWY. Otrzymasz informacje o zniżkach, jakie aktualnie obowiązują. Jeżeli masz pytanie dotyczące rezerwacji, napisz do nas wiadomość korzystając z chatu. W kalendarzu rezerwacji, dostępne są wyłącznie spotkania trwające 55 min.; jeżeli potrzebujesz więcej czasu na rozmowę (dot. to w szczególności sesji dla osób w związkach i spotkań rodzinnych, czasami indywidualnych - pierwsza konsultacja!) możesz zarezerwować dwie godziny - jedną po drugiej.
  • Ile trwa spotkanie? Jak często odbywają się e-wizyty? +

    Indywidualna wizyta online trwa 55 min; jeżeli z jakiegoś powodu potrzebujesz więcej czasu, albo chcesz zakończyć spotkanie wcześniej, powiedz o tym terapeucie. Sesje odbywają się raz w tygodniu; klient i terapeuta mogą wspólnie zdecydować o innej częstotliwości spotkań, uwzględniając m. in.: Twoje osobiste potrzeby (sytuację, w której jesteś lub twoje samopoczucie), cel terapii, wzajemne możliwości i efektywność terapii.
  • Kiedy i z jakich powodów można umówić się na terapię indywidualną? +

    Skorzystaj z tego rodzaju terapii, jeżeli czujesz się komfortowo rozmawiając sam na sam z drugą osobą. Jeżeli nigdy wcześniej nie korzystałeś z psychoterapii, zacznij od spotkań indywidualnych. Zwykle intuicyjnie czujemy potrzebę zwrócenia się do kogoś o pomoc, ze względu na złe samopoczucie, albo przeżywane problemy; czasami otrzymujemy od innych osób, które nas znają, sugestie udania się do psychoterapeuty. Powodami, dla których należy umówić wizytę, jest m. in.: obniżony nastrój, brak chęci do działania, problemy ze snem, brak apetytu, objadanie się, brak motywacji, niskie poczucie własnej wartości, silne emocje – złość, wściekłość, zazdrość, myśli samobójcze, samotność, lęki, fobie, ataki paniki, stres, napięcie, ból w ciele, sprawy wychowawcze, problemy w pracy, prokastynacja (odkładanie „rzeczy” na później), trudności decyzyjne, konflikty, agresja, przemoc, żałoba. Jeżeli nie potrafisz nazwać swojego problemu, opowiedz o nim terapeucie podczas spotkania; w razie wątpliwości, wyślij zapytanie korzystając z okna chatu.
  • Ile kosztuje spotkanie indywidualne z psychoterapeutą? Jak i kiedy zapłacić za sesje? +

    Wizyty trwają 55 min. Ceny wizyt podane są w kalendarzu rezerwacyjnym, są to ceny bez rabatów. Pojedyncza wizyta w ramach terapii indywidualnej kosztuje 130 zł. Umawiając się na więcej niż jedno spotkanie, poproś o KOD RABATOWY, który należy wpisać podczas dokonywania rezerwacji. Rezerwując terminy możesz skorzystać z aplikacji bankowej i zapłacić za usługi BLIKIEM - przelew na telefon w ciągu godziny od dokonania rezerwacji (numer tel. konkretnego terapeuty, u którego rezerwujesz wizytę). Jeżeli nie otrzymamy twojej wpłaty, rezerwacja zostanie anulowana. Możesz także wybrać płatność za pośrednictwem PayPal.
  • Czy można uczestniczyć w terapiach u dwóch różnych terapeutów? +

    Nie zaleca się udziału w równoległych terapiach. Jeżeli chcesz zakończyć terapię, powiedz o tym terapeucie, aby podsumować spotkania; wtedy umów się z innym specjalistą. W wyjątkowych sytuacjach, w porozumieniu i po zaakceptowaniu tego przez terapeutów, możliwe jest korzystanie z terapii indywidualnej i jednocześnie grupowej, albo terapii indywidualnej i jednocześnie terapii dla osób w związkach lub rodziny. Jeżeli dotyczy Cię taka sytuacja, porozmawiaj o tym z terapeutą.
  • Jak przygotować się do pierwszej konsultacji? +

    Możesz zastanowić się nad tym, co chcesz powiedzieć o sobie terapeucie na samym początku; wybierz informacje, dzięki którym terapeuta Cię pozna i zrozumie twój kłopot. Opowiedz o tym, co wpłynęło na podjęcie decyzji o spotkaniu. Możesz poprosić terapeutę, żeby na początku wysłuchał Twojej opowieści, możesz poprosić o pytania. Nie wahaj się informować terapeuty o tym, jak się w danym momencie czujesz, co pomyślałaś/eś i jak reagujesz na jego spostrzeżenia, albo pytanie. To wszystko pozwoli Ci efektywnie korzystać z terapii. Przekazuj tyle informacji, ile możesz i chcesz w danym momencie; nie musisz opowiedzieć o wszystkim podczas pierwszego spotkania. Gdy potrzebujesz, pytaj terapeutę prowadzącego terapie o to, co się dzieje, w jakim celu, jaki jest plan, jakie stosuje metody itp...
  • Czy terapeutę obowiązuje tajemnica zawodowa? +

    Terapeutę obowiązuje tajemnica zawodowa. Wszystkie informacje związane z terapią i klientem są całkowicie poufne. Terapeuta nie udziela nikomu informacji, kto korzysta z pomocy, nie rozmawia o klientach z innymi osobami. Terapeuta, podobnie, jak każda inna osoba, może ujawnić niezbędne informacje dot. klienta, tylko w sytuacji zagrożenie ludzkiego życia (obowiązek prawny).
  • Czy rozmowy online są bezpieczne? +

    W trosce o prywatność i bezpieczeństwo prowadzonych rozmów nie udostępniaj haseł, linków, dostępu do poczty czy osobistego komputera postronnym osobom. Prowadź rozmowę w miejscu, gdzie jesteś sama/sam. Jeżeli chcesz prowadzić wideokonferencję korzystając z Google Meet, ale zastanawiasz się, czy prowadzenie rozmów jest bezpieczne skopiuj link - https://support.google.com/a/answer/7582940?hl=pl i zapoznaj się z informacjami dot. bezpieczeństwa i prywatności w Google Meet. Znajdź zasoby i dowiedz się, w jaki sposób Zoom zabezpiecza Twoje dane i chroni Twoją prywatność; skopiuj link i dowiedz się więcej - https://explore.zoom.us/pl/trust/security/ Na temat prywatności i zabezpieczeń komunikatora Skype, poczytaj na stronie - https://support.skype.com/pl/skype/all/privacy-security/
  • 1

 

UMÓW SIĘ NA E-WIZYTĘ 

(wybierz terapeutę, datę, godzinę spotkania... 

postępuj zgodnie ze wskazówkami)

 

Nasi psychoterapeuci

  •   certyfikowany psychoterapeuta (Europejski Certyfikat Psychoterapeuty - kliknij tutaj, aby zobaczyć dokument) Pracuję w nurcie psychoterapii integratywnej; wykorzystywanie profesjonalnych metod pracy opieram na prostych zasadach, do których należy m. in.: życzliwość, słuchanie, zrozumienie, zaangażowanie. Kieruję się wewnętrznym przekonaniem, że każdy człowiek jest ważny, wyjątkowy i zasługuje na czas, uwagę, szacunek i dobre życie, dlatego wszystkie tematy traktuję z uwagą. Istnieją podobn...
  • Jestem psychologiem i psychoterapeutą, ukończyłam 4-letnie Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie i otrzymałam DYPLOM (kliknij, aby zobaczyć dokument)   Z wykształcenia jestem psychologiem, tytuł magistra uzyskałam w 1997 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 2021 roku ukończyłam czteroletnie Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej i Systemowej w Krakowie, którego program jest zgodny z wymogami Polskiej Rady Psychot...