IMG 8968

KLIKNIJ TUTAJ, żeby przeczytać więcej

  • Jak zarezerwować termin pierwszej konsultacji? +

    Znajdź zakładkę UMÓW WIZYTĘ i otwórz kalendarz wybranego psychoterapeuty. Następnie wybierz rodzaj terapii, termin, godzinę wizyty; postępuj dalej zgodnie z instrukcją… Rezerwacja wizyty nie wymaga rejestracji w serwisie. Jeżeli rezerwujesz dodatkowe terminy, poproś o KOD RABATOWY. Jeżeli szukasz najbliższego terminu, lub masz pytanie dotyczące rezerwacji, napisz do nas wiadomość korzystając z chatu. Odpowiemy najszybciej, jak to możliwe. W kalendarzu rezerwacji, dostępne są wyłącznie spotkania trwające 55 min.; jeżeli potrzebujesz więcej czasu na rozmowę z psychoterapeutą (dot. to w szczególności sesji dla osób w związkach i spotkań rodzinnych, czasami indywidualnych - pierwsza konsultacja!) możesz zarezerwować dwie godziny - jedną po drugiej.
  • Jak rozmawiać w rodzinie o psychoterapii? +

    Jeżeli, chcesz podjąć temat terapii Twojej rodziny, spróbuj określić i nazwać problem, który dostrzegasz i zaproś osoby, których dotyczy sprawa do wspólnej konfrontacji. Jeżeli podejrzewasz, że może to pogłębić lub spowodować konflikt, określ najpierw zasady rozmowy. Proponując poszukiwanie pomocy w relacji z psychoterapeutką/psychoterapeutą, upewnij się, że Twoi rozmówcy posiadają podstawową wiedzę nt. terapii, w przeciwnym razie zaproponuj, że sesja może wyjaśnić wątpliwości i pomoże odpowiedzieć na podstawowe pytania. Rodzina musi mieć czas na podjęcie takiej decyzji. Udział w terapii jest zawsze dobrowolny.
  • W jakich sytuacjach e-terapia może pomóc rodzinie? +

    Terapia rodzinna bywa szczególnie pomocna, gdy w rodzinie pojawia się konflikt, choroba któregoś z członków rodziny, istotne zmiany, stres, trudna sytuacja socjalna, uzależnienie itd. Terapia rodzinna może być przydatna w każdej sytuacji rodzinnej, która powoduje stres, smutek, złość lub konflikt. Może pomóc Tobie i członkom Twojej rodziny lepiej zrozumieć się nawzajem i nauczyć się umiejętności radzenia sobie, aby zbliżyć się do siebie, rozwiązać problem.
  • Ile osób może uczestniczyć w spotkaniu rodziny? +

    O ilości osób, które mogą uczestniczyć w terapii, decyduje problem, który pojawił się w rodzinie. Na wspólne spotkanie zapraszamy wszystkie osoby, które są związane z powodem terapii, tzw. zgłoszeniem. Nie ma tutaj ograniczeń liczbowych; jeżeli chcesz umówić wizytę więcej niż 6 osób, skontaktuj się z terapeutą w celu ustalenia szczegółów.
  • Ile trwa spotkanie rodziny z terapeutą? +

    Pierwsze spotkanie rodziny, może trwać 2 razy 55 min.; pod koniec sesji, rodzina z terapeutką/psychoterapeutą powinna ustalić czas trwania kolejnej sesji.
  • Ile kosztuje terapia rodzin? +

    Koszt terapii rodziny sesja 55 min. wynosi 150 zł., jeżeli w spotkaniu uczestniczą dwie osoby; w przypadku większej liczby uczestników, należy podać ilość osób wypełniając formularz zgłoszenia; system rezerwacji wyliczy koszt konsultacji.
  • Jaki komunikator najlepiej wykorzystać do spotkania kilku osób? +

    Do spotkań rodzinnych proponujemy korzystanie z Google Meet. Komunikator jest bezpieczny i prosty w obsłudze, nie wymaga posiadania żadnej dodatkowej aplikacji; aby rozpocząć spotkanie, wystarczy kliknąć w link, jaki wyśle do Ciebie osoba dokonująca rezerwacji wizyty. Jeżeli otrzymałeś potwierdzenie wizyty - terapia rodzin, oczekuj emaila od terapeuty z linkiem do spotkania. Jeżeli potrzebujesz pomocy i chcesz przeczytać o bezpieczeństwie i prywatności gwarantowanej przez Google Meet, wejdź na stronę - https://support.google.com/meet/?hl=pl#topic=
  • Czy dzieci mogą uczestniczyć w terapii rodzinnej? +

    Tak, oczywiście; obecność dzieci bywa bardzo ważna podczas rodzinnych spotkań. Należy pamiętać, że w obecności dzieci nie poruszamy wszystkich tematów, które dla osób dorosłych bywają ważne; poruszamy je w gronie dorosłych. Często terapeutka/terapeuta rozmawia najpierw z dziećmi, po czym prosi je o opuszczenie spotkania, aby mogli wypowiedzieć się dorośli.
  • Czy terapeuta może pomóc mi w relacji z moim dzieckiem? +

    Relacje dzieci z rodzicami bywają bardzo trudne, niejednokrotnie burzliwe i skomplikowane. Problemy w tych relacjach należą do najczęściej poruszanych tematów w terapii rodziny; terapia prowadzi do znaczącej poprawy tych relacji, a przez to do lepszego samopoczucia i atmosfery rodzinnej.
  • 1

 

UMÓW SIĘ NA E-WIZYTĘ 

(wybierz terapeutę, datę, godzinę spotkania...  postępuj zgodnie ze wskazówkami)

150.00 PLN 55 min.

Nasi psychoterapeuci

  •   certyfikowany psychoterapeuta (Europejski Certyfikat Psychoterapeuty - kliknij tutaj, aby zobaczyć dokument) Pracuję w nurcie psychoterapii integratywnej; wykorzystywanie profesjonalnych metod pracy opieram na prostych zasadach, do których należy m. in.: życzliwość, słuchanie, zrozumienie, zaangażowanie. Kieruję się wewnętrznym przekonaniem, że każdy człowiek jest ważny, wyjątkowy i zasługuje na czas, uwagę, szacunek i dobre życie, dlatego wszystkie tematy traktuję z uwagą. Istnieją podobn...
  • Jestem psychologiem i psychoterapeutą, ukończyłam 4-letnie Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie i otrzymałam DYPLOM (kliknij, aby zobaczyć dokument)   Z wykształcenia jestem psychologiem, tytuł magistra uzyskałam w 1997 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 2021 roku ukończyłam czteroletnie Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej i Systemowej w Krakowie, którego program jest zgodny z wymogami Polskiej Rady Psychot...