IMG 8953

Pozwól sobie na czas spędzony samotnie w górach, jeżeli chcesz skupić się na osobistym rozwoju lub z osobą, z którą chcesz pogłębić relacje, albo naprawić kontakt.

Miejsce, z którego możesz skorzystać, znajduje się z dala od miasta, w wyjątkowych górskich okolicznosciach przyrody, z pięknymi widokami; oferuje komfortowe  warunki o każdej porze roku. Podczas pobytu w górach, Ty sam lub razem z najbliższą osobą, możesz realizować wyznaczone cele terapeutyczne, korzystając w tym czasie ze wsparcia i pomocy doświadczonego psychoterapeuty.

Program każdego pobytu ustalany jest indywidualnie podczas wstępnej konsultacji terapeutycznej.

Potrzebujemy czasami odosobnienia, wyciszenia, spędzenia czasu z dala od ludzi, pracy, codziennych obowiązków, skontaktowania się ze sobą w ciszy i spokoju w otoczeniu natury.

W takich warunkach proces zmian przynosi lepsze efekty, niż w okresie intensywnej pracy, napięcia, stresu lub innych niesprzyjających okoliczności.

Szczególnie, gdy:

 • kończymy lub rozpoczynamy nowy etap w życiu
 • przygotowujemy się do podjęcia decyzji lub dokonania zmian
 • mamy za sobą trudny czas, przeżyliśmy traumatyczne wydarzenia
 • stres i praca pozbawiły nas energii do działania
 • potrzebujemy przemyśleć ważne tematy
 • borykamy się z wewnętrznymi konfliktami

Jeżeli chcesz ustalić szczegóły swojej terapii, skontaktuj się mailowo z psychoterapeutą Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; jeżeli masz dodatkowe pytania, kontaktuj się przez chat. 

Więcej informacji znajdziesz poniżej w odpowiedziach na najczęściej zadawane pytania.

KLIJNIJ tutaj, jeśli chcessz zobaczyć zdjęcia obiektu oraz okolicy, gdzie odbywa się terapia.

 • Gdzie odbywa się wyjazdowa terapia? W Jakim terminie? +

  Chcąc spędzić czas w odosobnieniu, spokoju i ciszy możesz skorzystać z bezpiecznego miejsca w górach, gdzie na śródleśnej beskidzkiej polanie przygotowaliśmy dobrze wyposażony domek z sześcioma miejscami noclegowymi. Miejsce to pozwala na korzystanie z e-terapii w dogodnych warunkach i jednocześnie obcowanie z naturą, korzystanie ze szlaków turystycznych, spacerów po lesie, zdrowego jedzenia oraz ruchu. W sprawie dostępnych terminów, skontaktuj się z nami korzystając z formularza w zakładce KONTAKT lub okna chatu.
 • Czy każdy może skorzystać z tego rodzaju terapii? +

  Warunkiem skorzystania z oferty jest: - wstępna konsultacja z psychoterapeutą prowadzącym terapię podczas pobytu (2-3 godziny) w celu dostosowania oferty do indywidualnych potrzeb oraz określenia celu terapeutycznego; koszt zgodnie z cennikiem terapii indywidualnej lub osób w związku, - ustalenie terminu pobytu (dzień zameldowania, wymeldowania) oraz programu, - posiadanie własnego urządzenia podczas pobytu z dostępem do Internetu - akceptacja regulaminu oraz podpisanie umowy
 • Jak długo trwa pobyt? +

  Czas pobytu ustala się indywidualnie biorąc pod uwagę przede wszystkim cele do zrealizowania.
 • Ile kosztuje terapia wyjazdowa? +

  Koszt terapii w Beskidach przedstawia się następująco: 500 PLN/dzień/osoba (cena obejmuje koszt noclegu 1 osoby + 1,5 godziny terapii indywidualnej) 700/dzień/para (cena obejmuje koszt noclegu 1 osoby + 2 godziny terapii) 3200 PLN/7 dni/osoba (cena obejmuje koszt noclegu 2 osób + 1,5 godziny indywidualnej terapii) 4500 PLN/7 dni/para (cena obejmuje koszt noclegu 2 osób + 1,5 godziny terapii) Płatność wymagana jest przed rozpoczęciem pobytu.
 • Czy podczas pobytu rozmowy z terapeutą odbywają się online? +

  Wiele osób chce właśnie w ten sposób kontaktować się z psychoterapeutą ze względu na własny komfort. Możliwe jest dostosowanie oferty do osobistych możliwości i potrzeb; przedstaw swoje oczekiwania podczas wstępnej konsultacji z terapeutą.
 • 1

Nasi psychoterapeuci

 •   certyfikowany psychoterapeuta (Europejski Certyfikat Psychoterapeuty - kliknij tutaj, aby zobaczyć dokument) Pracuję w nurcie psychoterapii integratywnej; wykorzystywanie profesjonalnych metod pracy opieram na prostych zasadach, do których należy m. in.: życzliwość, słuchanie, zrozumienie, zaangażowanie. Kieruję się wewnętrznym przekonaniem, że każdy człowiek jest ważny, wyjątkowy i zasługuje na czas, uwagę, szacunek i dobre życie, dlatego wszystkie tematy traktuję z uwagą. Istnieją podobn...
 • Jestem psychologiem i psychoterapeutą, ukończyłam 4-letnie Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie i otrzymałam DYPLOM (kliknij, aby zobaczyć dokument)   Z wykształcenia jestem psychologiem, tytuł magistra uzyskałam w 1997 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 2021 roku ukończyłam czteroletnie Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej i Systemowej w Krakowie, którego program jest zgodny z wymogami Polskiej Rady Psychot...