25141698 girl 13 1

Aby specjalistyczna pomoc w zakresie zdrowia psychicznego była bardziej dostępna, stworzyliśmy serwis e-psychoterapia.

Dzięki wykorzystaniu współczesnych, powszechnie stosowanych technologii, możesz rozmawiać ze swoim psychoterapeutą w dogodnym dla Ciebie czasie i najbardziej komfortowych warunkach.

E-psychoterapię tworzą wyłącznie otwarcidoświadczeniwysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy przeszli profesjonalne szkolenia w zakresie psychoterapii, posiadają kwalifikacje do wykonywania zawodu, od lat zdobywają doświadczenie w kontakcie z ludźmi, uzyskali certyfikat psychoterapeuty lub są w procesie certyfikacji.

W trosce o dobro i bezpieczeństwo klientów, terapeuci kierują się zasadami etyki.

Serwis został przygotowany w taki sposób, aby rezerwacja e-wizyt przebiegała bezpiecznie i szybko.

Podstawowym obowiązkiem psychoterapeutów jest bezwzględne zachowanie tajemnicy. Wszystkie informacje, przekazane terapeucie przez klienta, są poufne.

Czym jest e-terapia? 

Jest psychoterapią, czyli spotkaniem, rozmową pomiędzy psychoterapeutą a osobą/osobami, które dobrowolnie zgadzają się na nawiązanie relacji terapeutycznej ze specjalistą (sojusz terapeutyczny), aby korzystając z metod i technik terapeutycznych, głębiej poznawać siebie, dokonywać zmian w życiu, poprawiać swoje funkcjonowanie emocjonalne, psychiczne, polepszać relacje, rozwiązywać problemy, zmieniać zachowania i zwiększać komfort życia, wykorzystując do tego możliwości, jakie daje Internet.

Z e-terapii możesz korzystać w dowolnym czasie i miejscu, eliminując konieczność dojeżdżania na spotkanie, parkowania czy przesiadywania w poczekalni.

Twój komfort, wygoda i bezpieczeństwo może znacząco wpływać na proces zmian.

Możesz wybierać dogodne dla siebie terminy spotkań i kontaktować się z nami 7 dni w tygodniu o dowolnej porze

 

Polecamy korzystanie z Google Meet, ponieważ do korzystania z tej platformy potrzebna jest jedynie: 

 

Najczęściej zadawane pytania

 • Jak umówić się na spotkanie? +

  Rezerwowanie wizyt nie wymaga zakładania konta, ani rejestracji w serwisie, jest bardzo proste. Najedź kursorem na UMÓW WIZYTĘ i wybierz psychoterapeutę. Następnie kliknij w odpowiednie pole, aby wybrać rodzaj terapii, termin, dogodną dla siebie godzinę wizyty oraz komunikator. Po kliknięciu ZAREZERWUJ TERAZ, postępuj zgodnie z instrukcją. Jeżeli rezerwujesz dodatkowe terminy, poproś terapeutę o KOD RABATOWY. Otrzymasz informacje o zniżkach, jakie aktualnie obowiązują. Jeżeli masz pytanie dotyczące rezerwacji, napisz do nas wiadomość korzystając z chatu. W kalendarzu rezerwacji, dostępne są wyłącznie spotkania trwające 55 min.; jeżeli potrzebujesz więcej czasu na rozmowę (dot. to w szczególności sesji dla osób w związkach i spotkań rodzinnych, czasami indywidualnych - pierwsza konsultacja!) możesz zarezerwować dwie godziny - jedną po drugiej.
 • Co gwarantuje skuteczność e-terapii? +

  E-terapia gwarantuje Ci podejście indywidualne i holistyczne, wsparcie kompetentnych terapeutów, którzy ukończyli wymagane szkolenia psychoterapeutyczne, podjęcie terapii pod okiem specjalistów, którzy pracują zgodnie z etyką zawodową i zasadami, takimi jak życzliwość, wyrozumiałość, uważność i bezwarunkowy szacunek, elastyczność, a przede wszystkim poufność (wyjątek stanowią sytuacje zagrożenia Twojego życia lub innych osób). Nasi terapeuci są przeszkoleni w zakresie prowadzenia terapii online i posiadają wysokie umiejętności w tym zakresie. Serwis oferuje terapię indywidualną (dorosłych i nastolatków), terapię dla osób w związkach, terapię par, terapię rodziny, a także psychoterapię grupową oraz wyjazdową (terapia w Beskidach). E-terapia gwarantuje dostępność terminów, prosty sposób rezerwacji o każdej porze przez 7 dni w tygodniu, kupony rabatowe dla klientów, którzy rezerwują więcej niż jedną wizytę, łatwy kontakt przez chat, email, telefon. System PayPal oraz BLIK - przelew na telefon, sprawiają, że płatności przebiegają sprawnie; potwierdzenie rezerwacji wizyty otrzymasz emailem. Aby otrzymać fakturę wpisz i prześlij nam niezbędne dane podczas dokonywania rezerwacji.
 • W czym pomagamy? +

  Terapia online może pomóc osobom, które przeżywają: lęk, depresję, zmienne nastroje, trudności ze snem, silne emocje, niskie poczucie wartości, niską samoocenę, brak motywacji, odkładają wykonywanie zadań na później (prokastynacja), przechodzą trudności w relacjach partnerskich, rodzinnych, przyjacielskich, między rodzicami, a dziećmi, albo rodzeństwem, mają problem z komunikacją, zatrzymaniem negatywnych myśli, przeżywają konflikty, problemy dorastania, wychowawcze, zawodowe itd. W formie psychoterapii grupowej wspieramy i pomagamy osobom przeżywającym lęki, objawy depresyjne oraz problemy z odżywianiem. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą w zakładce NASZE TERAPIE. E-wizyty polecane są młodzieży i dorosłym, którzy dbają o swój rozwój osobisty; to skuteczny sposób lepszego poznawania siebie i pogłębiania świadomości. Cele te możesz realizować również uczestnicząc w grupach - DLA MĘŻCZYZN lub GRUPIE DLA KOBIET.
 • Jak wybrać dla siebie terapię i psychoterapeutę? +

  O wyborze psychoterapii może decydować wiele okoliczności, tak jak różne czynniki mają wpływ na wybór psychoterapeuty. Serwis oferuje psychoterapię dorosłych w formie indywidualnej i grupowej oraz terapię nastolatków (młodzieży od 11 do 19 roku życia), terapie osób w związkach (w tym terapie par) oraz rodzin. Szczególną propozycją jest wyjazdowa terapia, z której mogą korzystać osoby dorosłe indywidualnie lub razem z partnerem/partnerką, kontaktując się z psychoterapeutą podczas pobytu w wyjątkowych okolicznościach beskidzkiej przyrody. Psychoterapia grupowa prowadzona jest w celu radzenia sobie ze względu na objawy lękowe, depresję, problemy z odżywianiem. Osobną propozycją są grupy: dla kobiet i osobno dla mężczyzn. W przypadku wątpliwości, porozmawiaj z psychoterapeutą podczas spotkania o formie psychoterapii, z jakiej chcesz korzystać. Jeżeli chcesz wybrać psychoterapeutę, przeczytaj opisy naszych specjalistów w zakładce - PSYCHOTERAPEUCI. W razie pytań skorzystaj z okna chat.
 • W jakim nurcie pracują terapeuci? +

  W serwisie znajdziesz terapeutów, którzy prowadzą psychoterapie w różnych nurtach/modalnościach terapeutycznych; jeżeli chcesz wybrać terapeutę ze względu na konkretną szkołę psychoterapii, skorzystaj z zakładki PSYCHOTERAPEUCI; w opisie każdy ze specjalistów informuje o nurcie terapii, w której się szkolił i którą stosuje w praktyce. Psychoterapia w nurcie integratywnym, to terapia, w której łączy się techniki z różnych szkół terapeutycznych; terapeuci dobierają podejście i technikę w zależności od tego, kim jest klient i z jakim problemem przychodzi. Terapia integratywna jest skutecznym rozwiązaniem we wszystkich tematach, które mogą być powodem rozmowy. Nie znaczy to, że inne nurty są mniej skuteczne. Klienci osiągają swoje cele terapeutyczne korzystając także z terapii psychodynamicznej, systemowej, poznawczo-behawioralnej itd. Nie da się określić, że jakaś modalność jest "lepsza" lub "gorsza"; terapie są tak samo skuteczne, a ich efektywność zależy od Twoich osobistych zasobów i potrzeb, od tego w jakim podejściu czujesz się najlepiej. W wyborze odpowiedniej modalności najbardziej skuteczne jest poznanie terapeuty i jego sposobu pracy; umów się na e-wizytę i wybierz terapeutę, z którym czujesz się komfortowo i bezpiecznie, któremu jesteś w stanie zaufać. Możesz również zadać pytanie korzystając z okienka chat lub formularza w zakładce KONTAKT.
 • Czym różni się psychoterapeuta od psychiatry i psychologa? Czy otrzymam od terapeuty receptę na leki i L4? +

  Psychoterapeuta to osoba, która prowadzi psychoterapie i spełnia warunki określone przez instytut psychoterapii, gdzie odbywa szkolenia oraz organizacje/towarzystwa, przyznające terapeutom certyfikaty. Podstawowym wymogiem, jest uzyskanie przez terapeutę dyplomu ukończenia 4 letniego studium psychoterapii, odbycie stażu klinicznego, przejście własnej psychoterapii, praca pod opieką doświadczonych nauczycieli przez kilka pierwszych lat praktyki zawodowej (superwizja) itp. Całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii trwa średnio 6-8 lat lub dłużej i rozpoczyna się po uzyskaniu wcześniej dyplomu studiów medycznych, psychologii lub innych magisterskich studiów humanistycznych. Psychiatra jest osobą, która ukończyła studia medyczne i specjalizację w zakresie psychiatrii. W praktyce lekarskiej psychiatrzy diagnozują pacjenta oraz zalecają stosowanie farmakoterapii (wypisują recepty), kierują chorych na dodatkowe badania lub na leczenie szpitalne, mogą wydawać zwolnienia lekarskie (L4). Czasami współpraca psychoterapeuty z lekarzem psychiatrą jest niezbędnym warunkiem poprawy zdrowia psychicznego pacjentów. Psychiatrzy nie zajmują się psychoterapią, tak jak psychoterapeuci nie są psychiatrami. Psycholog jest absolwentem 4 letnich studiów o kierunku psychologia, zakres zadań psychologów jest bardzo zróżnicowany, ze względu na miejsce zatrudnienia psychologa i grupy osób, którym pomagają. Wielu psychologów kształci się i uzyskuje kwalifikacje do wykonywania psychoterapii, ale samo ukończenie studiów psychologicznych nie daje psychologowi wystarczających umiejętności a tym bardziej uprawnień w zakresie psychoterapii.
 • Jak wygląda pierwsza konsultacja? Co trzeba przygotować? +

  Podczas pierwszej konsultacji omów swoją sytuację, potrzeby i problemy. Przygotowując się do sesji, zdecyduj, jakie informacje mogą pomóc w zrozumieniu Twojej sytuacji. Opowiedz terapeucie, co spowodowało, że zdecydowałeś się rozpocząć psychoterapię. Spodziewaj się pytań ze strony terapeuty, jednak pamiętaj, że jeśli nie będziesz chciał odpowiedzieć na wszystkie, masz do tego prawo. Jeśli potrzebujesz, możesz również pytać terapeutę o wszystko, co jest dla Ciebie ważne oraz informować o tym, jak się czujesz podczas rozmowy. Podczas pierwszej konsultacji wiele osób doświadcza intensywnych emocji, takich jak smutek, złość, rozczarowanie, wściekłość i reakcji, takich jak płacz, milczenie czy kłopoty ze znalezieniem słów. Jest to powszechne i zrozumiałe dla terapeutów, dlatego nie musisz wstydzić się zarówno swoich emocji, jak i reakcji. Jeśli doświadczasz jakichkolwiek trudności w samej rozmowie, możesz o tym powiedzieć. Przed podjęciem decyzji o rozpoczęciu psychoterapii, warto umówić się na 3-4 wstępne konsultacje, które pozwolą terapeucie określić, jak może Cię wspierać w ramach terapii. Od tego będzie zależeć późniejsza częstotliwość spotkań, cele terapii, możliwe efekty, potencjalne trudności.
 • Ile kosztuje psychoterapia? +

  Wizyty trwają 55 min. Ceny wizyt, podane w kalendarzu rezerwacyjnym, to ceny bez rabatów. Pojedyncza wizyta w ramach terapii indywidualnej osób dorosłych i nastolatków kosztuje 130 zł. Umawiając się na więcej niż jedno spotkanie zapytaj o KUPON RABATOWY; kod należy wpisać podczas rezerwowania wizyt. Koszt terapii osób w związku, terapii pary, oraz terapii rodziny, zależy od ilości uczestników spotkania (korzystając z kalendarza rezerwacji wpisz odpowiednią ilość osób). Wizyta, w której uczestniczą 2 osoby, kosztuje 150 zł. Koszt udziału w spotkaniu grupowym (2 godz.) wynosi 100 zł od osoby. Opłatę należy uiścić z góry przed pierwszym spotkaniem przelewem na konto (numer konta w zakładce KONTAKT) za wszystkie 10 sesji grupowych.
 • Czy mogę otrzymać od terapeuty pisemną informacje o udziale w terapii? +

  Tak. Możesz o to poprosić wyłącznie psychoterapeutę prowadzącego terapię; z nim ustal szczegóły dot. tej informacji oraz sposób i termin jej przekazania. Każdy psychoterapeuta, który świadczy usługi za pośrednictwem serwisu, prowadzi własną praktykę zawodową, dlatego informacja, którą otrzymasz, będzie firmowana przez Twojego terapeutę. Właściciel serwisu nie gromadzi żadnych danych, nie zbiera informacji, które musi posiadać jedynie Twój terapeuta prowadzący.
 • Jaki wybrać komunikator? +

  Dokonując rezerwacji e-wizyty, możesz wybrać z jeden z trzech komunikatorów (Meet, Skype, Zoom). Sugerujemy skorzystanie z Meet ze względu na łatwość w obsłudze i sprawne działanie. Wystarczy, że klikniesz w link, który otrzymasz w emailu i będziesz mógł rozpocząć w pełni bezpieczną rozmowę. Jeżeli potrzebujesz pomocy wejdź na stronę - https://support.google.com/meet/?hl=pl#topic= Opcja rozmowy telefonicznej służy przede wszystkim do omawiania kwestii formalnych oraz przekazywania informacji.
 • Jak dowiedzieć się więcej? +

  Więcej informacji znajdziesz w opisie poszczególnych terapii; w zakładkach znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania naszych Klientów. Przed skorzystaniem z naszych usług, zapoznaj się z Regulaminem (znajdziesz go w zakładce KONTAKT oraz informacjami dot. polityki prywatności Jeżeli chcesz, napisz do nas, korzystając z okienka chat lub formularza kontaktu (zakładka KONTAKT).
 • 1

Nasi psychoterapeuci

 •   certyfikowany psychoterapeuta (Europejski Certyfikat Psychoterapeuty - kliknij tutaj, aby zobaczyć dokument) Pracuję w nurcie psychoterapii integratywnej; wykorzystywanie profesjonalnych metod pracy opieram na prostych zasadach, do których należy m. in.: życzliwość, słuchanie, zrozumienie, zaangażowanie. Kieruję się wewnętrznym przekonaniem, że każdy człowiek jest ważny, wyjątkowy i zasługuje na czas, uwagę, szacunek i dobre życie, dlatego wszystkie tematy traktuję z uwagą. Istnieją podobn...
 • Jestem psychologiem i psychoterapeutą, ukończyłam 4-letnie Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej w Krakowie i otrzymałam DYPLOM (kliknij, aby zobaczyć dokument)   Z wykształcenia jestem psychologiem, tytuł magistra uzyskałam w 1997 roku na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. W 2021 roku ukończyłam czteroletnie Studium Psychoterapii w Polskim Instytucie Psychoterapii Integratywnej i Systemowej w Krakowie, którego program jest zgodny z wymogami Polskiej Rady Psychot...
s-dol.jpeg
Jesteś zainteresowana/y terapią?